HUBNUTÍ - KONDICE

Obchodní podmínky


Termín dodání

Vaše objednávka bude vyřízena do 10ti pracovních dnů. Počátek této dodací lhůty začíná běžet prvním dnem následujícím po dni, kdy na účet dodavatele bude připsána zaplacená kupní cena. Objednané zboží je zasíláno do místa bydliště objednatele. Pokud si objednatel přeje dodat zboží na jinou adresu, uvede tuto ve své objednávce. Náklady na poštovné a balné jsou účtovány odběrateli a jsou součástí celkové ceny stejně tak, jako veškeré daně a poplatky, které se s koupí zboží pojí.


Politika vrácení nabízeného zboží

Naše firma Vám poskytuje záruku na výměnu zboží a vrácení peněz. Pokud s objednaným a dodaným zbožím, či službami nebudete spokojeni a vrátíte nám zboží zpět do 30 dnů po převzetí, zboží Vám vyměníme nebo vrátíme zpět peníze. V případě, že vrácené zboží nebude kompletní, bude Vám vrácena poměrná částka z uhrazené kupní ceny. Peníze Vám budou vráceny včetně poštovného do 10-ti pracovních dnů na odběratelem uvedený účet - písemnou formou.


Ochrana osobních údajů

Vepsáním vašich osobních údajů do formuláře na našich webových stránkách udělujete dobrovolně souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů naší firmě za účelem marketingu, tj. zejména nabízení výrobků a služeb, zejména pro vyřízení objednávky, pro zasílání nabídek a informací na dobu neurčitou. Současně tímto vyjadřujete souhlas s tím, aby uvedené osobní údaje byly v rozsahu a k účelu výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob, pověřených naší společností. Poskytování osobních údajů je dobrovolné a správce je povinen při zacházení s nimi postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění. Máte právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva dle § 21 z.č. 101/2000 Sb. Svůj souhlas máte právo kdykoliv písemně odvolat. Naše firma se zavazuje, že neposkytne žádné informace, které jsou vyplňovány na námi provozovaných portálech třetí osobě s výjimkou oficiálních žádostí Policie ČR a orgánů státní správy oprávněných k vyžádání daných informací dle zákona.


Informace o firmě:

Kamil Obrlík
Rybníky 2

672 01 Moravský Krumlov
IČ: 67034667

E-mail: poradce@hubnuti-kondice.cz


úvodní stránka


Vyberte si svého poradce:
Kamil Obrlík Kamil Obrlík
Tel.: (+420) 734 328 705
Hlavní oblast působení: Brno-venkov, Znojmo a okolí
(telefonicky celá ČR a SR)
Zdeněk Pruša Zdeněk Pruša
Tel.: (+420) 723 235 071
Hlavní oblast působení: Brno-město, Brno-venkov a okolí
(telefonicky celá ČR a SR)
© HUBNUTÍ - KONDICE    Zdraví, sport, výživa    Web: www.hubnuti-kondice.cz    obchodní podmínky